Představení PCHE, FPHE, HX²

Představení PCHE, FPHE, HX²

Představení PCHE, FPHE, HX²

Představení PCHE, FPHE, HX²

PCHE (Printed Circuit Heat Exchangers), nový typ tepelného výměníku s vysokou kompaktností, může provádět přenos tepla za náročných podmínek, jako je vysoká teplota a vysoký tlak. Pomocí technologie chemického leptání může leptat kanály jednotky PCHE pro výměnu tepla v řádu mikrometrů až milimetrů.

 

FPHE (deskové tepelné výměníky s deskovou deskou) jsou vhodné pro přenos tepla plyn-kapalina a plyn-plyn. Ve srovnání s pájenými deskovými tepelnými výměníky jsou bez pájení a mají silnou odolnost proti korozi (chlor, kyselina, alkálie, amoniak, rtuť atd.), Vysokou a nízkou teplotní odolnost (-200 ~ 900 ° C), vysoký tlak odpor (4-15MPa), nízká rychlost úniku (1 * 10-9Pa · m3 / s), široký rozsah materiálů (titan, nerezová ocel, nikl měď atd.). Současně sekundární spojení nemá žádný vliv na jádro difúzního svařování.


HX²s (Diffusion bonded hybrid výmenníky tepla), k mikro kanálu, rozložte můj článek a ploutve ploutve, a používat přesnou difúzní spojovací technologii, aby se stal jedním. Hybridní tepelné výměníky kombinují výhody mikrokanálových a deskových deskových tepelných výměníků. Mikrokanálové desky na studené straně mají vysokou teplotní a tlakovou odolnost a mechanismy deskových žeber na horké straně mají výhody velkého toku a nízkého poklesu tlaku ...