Shenshiho vodíkový chladič

Shenshiho vodíkový chladič

Shenshiho vodíkový chladič

Shenshiho vodíkový chladič


Vodíková energie je považována za čistou energii s největším rozvojovým potenciálem v 21. století. Mnoho zemí a regionů na světě provedlo rozsáhlý výzkum vodíkové energie. Metody výroby vodíkové energie jsou hlavně vodíkové palivové články a vozidla na vodíkové palivové články jsou důležitým scénářem pro aplikaci vodíkové energie. Jako infrastruktura pro poskytování vodíku pro vozidla s palivovými články roste také počet čerpacích stanic pro vodík.

Používá se v čerpacích stanicích s vodíkem k absorpci tepelné energie generované uvolněním tlaku, když čerpací stanice s vodíkem vstřikuje vodík do vozidel poháněných vodíkem. A bezpečnost vodíkových čerpacích stanic.

Vodíkový chladič se vyznačuje vysokou odolností vůči tlaku, mrazu, malými rozměry atd. Ochlazuje vodík z 40 na 40 ° C pomocí chladiva nebo jiného média. Jeho přednosti v nevýbušném provedení, v nemrznoucí směsi a při nízkých teplotách jsou perfektní řešení pro zlepšení spolehlivosti a pokročilé povahy čerpacích stanic pro vodík.

Shenshiho výzkum a vývoj mikrokanálových tepelných výměníků pro vodíkovou a nemrznoucí výměnu tepla pro hydrogenační stroje na vodíkovou energii odpovídají dvěma typům hydrogenačních strojů, a to 35 MPa a 70 MPa.


vodíkový chladič