Časté otázky týkající se služeb
vše
Produkty FAQs
Časté otázky týkající se služeb
Průmyslové dotazy

Časté otázky týkající se služeb

Jaké jsou servisní výhody výběru mikroreaktoru HZSS?

Jaké jsou servisní výhody výběru mikroreaktoru HZSS? 1. Velký rozsah výběru: 316L, duplexní ocel, Kazachstán C276, TA10, Zr, karbid křemíku a další různé možnosti materiálu ; 2. Diverzifikace produktu: Mikrokanálový směšovač, mikrokanálový výměník tepla, mikrokanálový reaktor, trubkový reaktor; 3. Ultra vysoká flexibilita: Lze napájet víceřetězcová vlákna a regulovat teplotu v zónách. Současně jej lze použít samostatně nebo v několika skupinách v sérii; 4. Standardizovaná velikost převzetí nebo může poskytnout přizpůsobenou službu převzetí: Standardní imperiální nebo metrické rozhraní, může poskytovat soukromé přizpůsobené služby, aby se usnadnilo propojení s jinými systémy zařízení; 5. Poskytovat služby přizpůsobení produktu: Poskytovat zákazníkům speciální design a přizpůsobené služby, které plně uspokojí různé potřeby zákazníků; 6. Snadná realizace transformace z laboratoře na industrializaci: Produkt má vysokou kompaktní strukturu, bez zesilovacího efektu a snadno se realizuje industrializace.

Má na současný stav v zemi nějaký dopad naše výroba a dodávka?

Má na současný stav v zemi nějaký dopad naše výroba a dodávka? Odpověď je ne Na začátku roku 2020, ovlivněného virem „Corona virus-19 “, bude ovlivněno obnovení činnosti domácích společností. Obyvatelé celé země následně společně pracovali na epidemické situaci, domácí epidemická situace byla dobře kontrolována a podniky zahájily výrobu řádným způsobem. Hangzhou Shenshi Energy Conservation Technology Co., Ltd. se také stala jednou z prvních várek schválených obnovovacích podniků v Hangzhou a oficiálně obnovila práci v polovině února. Míra návratu zaměstnanců do práce dosáhla 90% a kombinace tovární výroby a online kanceláře je implementována za podmínky, že se nezredukuje výrobní kapacita, dodací lhůta a dodávka. Po obnovení práce společnost implementovala formu „zdravotního kódu“ skenovacího kódu a měření teploty pro každého zaměstnance při vstupu a výstupu ze společnosti. Současně také pravidelně zabíjel klíčové oblasti, jako jsou dílny, jídelny a kancelářské prostory, aby dosáhl dávkového vstupu, odděleného jídla a vyhýbal se personálu. Shromáždit. Při zajištění zdraví a bezpečnosti zaměstnanců společnosti bude v maximální míře obnovena výrobní kapacita společnosti. Řádná objednávka, výroba, přeprava a výrobní kapacita se v zásadě obnovily jako dříve.

Jak hledat poprodejní servis?

Pokud nejste spokojeni s produkty, které jste získali od HZSS, můžete kontaktovat vedoucího prodeje, který vám prodal výměníky tepla. Záruka obvykle začíná dnem, kdy je nainstalován výměník tepla, a trvá 12 měsíců a záruka obsahuje pouze vadu výroby a materiálu, ale za žádných podmínek nebude záruka trvat déle než 15 měsíců. V záruční době , HZSS opraví produkt zdarma, a pokud nebude možné opravit výměník tepla, vyměníme vám nový. Po uplynutí záruční doby bude oprava zaplacena. Aby společnost HZSS našla problém a řešila jej dříve, přejeme vám, abyste vyplnili dopis s odpovědí na problémy s produktem a zaslali nám jej. FAX : + 86-571-6451 5888 EMAIL : gjb6@hzssjn.com Servisní standard Po obdržení žádosti o poprodejní servis vám náš obchodní manažer odpoví do 24 hodin (kromě víkendů a svátků).

Má HZSS nějakou dceřinou společnost?

Ano, HZSS má nyní v Číně 2 dceřiné společnosti: 1. Hangzhou Micro-control Energy Conservation Technology Co., Ltd. 2. Zhejiang weiziyuan Energy Technology Co. Ltd.

Jak velká je oblast společnosti HZSS?

Rozloha výrobního areálu HZSS je 44 000 m 2 a plocha administrativní budovy přibližně 1500 m 2. V současné době existují 3 výrobní dílny o rozloze 10 000 m 2 a v pozdějším období se dílna zvýší.

Jaká je pracovní doba HZSS?

Naši zaměstnanci pracují 8 hodin denně: V létě: 8: 00-11: 30 AM 13: 00-17: 30 PM V zimě: 8: 00-11: 30 AM 12: 30-17 : 00 PM

Jaké je celé jméno naší společnosti?

Celé jméno naší společnosti nyní zní: Hangzhou Shenshi Energy Conservation Technology Co., Ltd., zkráceně HZSS.