HZSS byla úspěšně uvedena na nové třetí desce

HZSS byla úspěšně uvedena na nové třetí desce

Nedávno, Hangzhou Shenshi Energy Conservation Technology Co, Ltd. (původně Hangzhou Shenshi Heat Exchanger Co., LTD.), oficiálně přistál na nové třetí desce (národní převod malých a středních podniků), kód cenných papírů 831224.

Shen Shi úspora energie byla založena v roce 2005, který se nachází ve městě jiande, velkém obchodě velkého obchodu. Společnost je mladý duch, věda a technologie, manažerská věda, výrazné vynikající podniky. Společnost se věnuje výzkumu a vývoji, výrobě a prodeji vysoce účinného a energeticky úsporného výměníku tepla. V současné době je největším výrobcem koaxiálního výměníku tepla, průkopníkem a standardní výsuvnou jednotkou trubkového výměníku tepla a má přední mezinárodní mikrokanálovou technologii výmenníku tepla. Společnost založila zhejiang provinční high-tech výzkumné a vývojové centrum, má nezávislé práva duševního vlastnictví a nezávisle zvládl jádro technologie více produktů, byl udělen desítky patentů.
Není snadné se rozvíjet od podniků, které se zabývají místními podniky, a děkuji vám za společnost a podporu přátel ze všech oblastí života. V budoucnu, na cestě k uskutečnění poslání "huhuibo a lidu", shen má větší sen, a my jsme toužíme se s vámi spojit!